Diesel Fließ Fit

Top
Sale

Diesel Fließ Fit

5,6816,60

Pielietojams visiem dīzeļdegvielu veidiem. Īpaši paredzēts lietošanai vieglajām automašīnām un komerctransportam, kā arī industriālām tehnikām un stacionārajiem dīzeļdzinējiem.

SKU: LM1877XX ,
Notīrīt

Apraksts

Makromolekulāro un polāro komponenšu kombinācija. Produkts šķīdina degvielā aukstā laikā veidojošās parafīna mikrodaļiņas, neļaujot tām kļūt lielākām, līdz ar to nodrošina pilnīgu dzinēja veiktspēju. Makromolekulāro un polāro komponenšu kombinācija. Produkts uztur degvielu šķidru,kas ievērojami uzlabo degvielas plūšanu un filtrāciju aukstā laikā (ziema). Pilnībā nekaitīgs dzinējam un tā komponentēm, kā arī produkts nesatur ķīmiskus šķīdinātājus. Produkta darba efektivitāte atkarīga no degvielas kvalitātes.

– Vienkārši lietojams
– Sajaucas automātiski, pēc pievienošanas degvielai
– Piemērots gan vasaras, gan ziemas dīzeļdegvielai
– Nodrošina optimālu dzinēja darbību ziemā, vai citos, aukstos apstākļos
– Garantē dīzeļdegvielas funkcionalitāti un optimālu tās plūšanu līdz -31 °C

Lai nodrošinātu piedevas optimālu darbības efektu, pievienot produktu degvielai, apmēram pie 5 ° C gaisa temperatūras, pirms degvielā sāk veidoties parafīna daļiņas, kas traucē dzinēja optimālai darbībai. Vēlams produktu ieliet degvielas tvertnē pirms degvielas uzpildes. Produkts pirms lietošanas kārtīgi jāsakrata un produktam jābūt istabas temperatūrā pirms pievienošanas degvielai.

Papildus informacija

Svars Nav pieejams
Zīmols

Iepakojums

,

Jums arī varētu patikt…

Jūs tikko pievienojāt šo produktu grozam:

×